Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Niedziela, 2023-12-03 ( Imieniny: Hilarego, Franciszki)

Biuletyn Informacji Publicznej Bibloteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin im. Jakuba Wojciechowskiego - Regulamin konkursu „Quiz - wędrówką przez życie”

Regulamin konkursu „Quiz - wędrówką przez życie”

Regulamin konkursu „Quiz - wędrówką przez życie”

Projekt „Historia życiem pisana. O biografiach w bibliotece” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Regulamin konkursu „Quiz - wędrówką przez życie”

 1. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin w partnerstwie z Zespołem Szkół w Barcinie i Towarzystwem Miłośników Miasta i Gminy Barcin.
 2. Quiz jest opublikowany na stronie internetowej Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin w ramach projektu „Historia życiem pisana. O biografiach w bibliotece”. Projekt ten jest  dofinansowany ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.
 3. Konkurs trwać będzie od 7 lipca 2020 r. do 31 sierpnia 2020 r.
 4. Celem konkursu jest:
  • promowanie czytelnictwa wśród społeczeństwa,
  • ugruntowanie wiedzy o historii na podstawie biografii znanych Polaków,
  • rozbudzenie zainteresowań wydarzeniami z życia naszych przodków,
  • promocja literatury biograficznej, beletrystycznej i historycznej.
 5. Quiz internetowy składa się z 10 pytań dotyczących biografii sławnych osób oraz spotkań realizowanych w ramach projektu „Historia życiem pisana. O biografiach w bibliotece”.
 6. Konkurs ma charakter otwarty. Uczestnikami konkursu mogą być Czytelnicy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin oraz wszystkie zainteresowane osoby.
 7. Quiz można rozwiązać w dowolnym dniu trwania Konkursu, a więc od 7lipca do końca sierpnia 2020 r.
 8. Udział w konkursie polega na udzieleniu odpowiedzi na pytania zawarte w „Quizie - wędrówką przez życie” opublikowanego w Internecie na stronie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie podpisaniu się imieniem i nazwiskiem, podaniu adresu mailowego lub numeru telefonu kontaktowego.
 9. Za każdą poprawną odpowiedź przyznaje się 1 punkt. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą quiz wylosujemy pięć osób, które otrzymają nagrody rzeczowe, pozostałe osoby drobne upominki.
 10. Osoby nagrodzone zostaną poinformowane drogą telefoniczną lub e-mailową o terminie odbioru nagród.
 11. W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informuje, iż administratorem danych Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych przez organizatora w związku z konkursem jest: Stowarzyszenie „Otwarte umysły” Towarzystwo Miłośników Miasta i Gminy Barcin Biblioteka Publiczna Miasta i  Gminy Barcin, ul. Wojska Polskiego nr 4a, 88-190 Barcin, telefon służbowy 512-173-676, adres email: dyrektor@biblioteka.barcin.pl.
 12. Dane osobowe są zbierane i przetwarzane tylko na potrzeby przeprowadzenia Konkursu „Quiz - wędrówką przez życie”, tj. wyłonienia Zwycięzców, ogłoszenia wyników oraz nagrodzenia  Laureatów.
 13. Uczestnictwo w Konkursie jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 14. W sprawach związanych z konkursem prosimy o kontakt z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Barcin im. Jakuba Wojciechowskiego, tel.: 52 383-21-66 lub e-mail wypozyczalnia@biblioteka.barcin.pl.

Autor: Grażyna Szafraniak

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-08-19 11:21przez: Grażyna Szafraniak
Opublikowano:2020-07-03 00:00przez: Robert Sagan
Podmiot udostępniający: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin
Odwiedziny:1007

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo